צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
בין עצי פרי ריחניים לבין צמחי מרפא, בפאתי ירושלים, במרחק 5 דקות נסיעה בלבד מהעיר ההומה שוכנת לה חוות טור סיני. המקום הוא אי של שקט, שמתחבר אל הטבע, ומציע לכל באי המקום שקט, רוגע ושלווה, שכמותם לא מוצאים בקלות. במקום ניתן לערוך אירועים פרטיים קסומים, וליהנות מההרמוניה המושלמת שבין האדם לטבע.

החווה הוקמה עוד בשנות ה- 50, והייתה למפעל ציוני מיוחד במינו של סימה וזאב טור סיני, שהביאו לארץ זנים חדשים של עצי פרי. כמו כן, החווה הפכה למקום פרנסתם של עולים חדשים רבים, שהגיעו מכורדיסטן וממדינות צפון אפריקה. מאז ועד היום, החווה התנהלה בהרמוניה מושלמת עם הטבע, ללא שימוש בחומרי הדברה ובחומרים כימיים, כשמי ההשקיה מגיעים ממפעל טיהור מי שופכין, שהוקם במקום לפני עשרות שנים.

חוות טור-סיני מגלמת בתוכה ערך היסטורי וחיבור של אדם ואדמה, והיא מזמינה אתכם לחגוג בה את האירוע שלכם. המקום הקסום ערוך הן לאירועי טבע בקיץ, והן לאירועי חורף חמימים ומפנקים, כאשר הן בעלי האירוע והן האורחים מקבלים את ההנאה המושלמת מהחיבור עם הטבע.

במקום ישנן סוויטות אירוח מפנקות במיוחד, שאחת מהן עומדת לרשותו של הזוג במשך כל יום האירוע ועד הבוקר שלאחריו. בבוקר הראשון של הזוג הטרי הוא יתעורר לאווירת הטבע, למרגלות הנוף המדהים של הרי ירושלים.